Usuwamy kategorię: "Modyfikacje Windows"

Informacje o dodanych lub usuniętych obrazach z bazy zostaną wyświetlone w tym forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, odwiedź to forum
Administrator
Administrator
Posty: 42
Rejestracja: 29 listopada 2020, 22:25

Usuwamy kategorię: "Modyfikacje Windows"

Post autor: Administrator »

Witajcie forumowicze,

Informujemy, że w następnej aktualizacji strony, kategoria: "Modyfikacje" w niektórych katalogach "Windows" zostanie całkowicie usunięta, z tego względu, iż weryfikacja plików w tej kategorii była często problematyczna, zdarzało się napotkać obrazy zawierające "cracki" i nielegalne aktywatory nie wiadomo czy pliki były całkowicie bezpieczne (z punktu widzenia osoby korzystającej z takiego, zmodyfikowanego systemu), oraz często linki do pobierania zmodyfikowanych obrazów, ulegały awarii.

Pracujemy nad tym by dodać jak najwięcej nowych obrazów, które są całkowicie bezpieczne, nie zmodyfikowane i zweryfikowane. Planujemy także dodać kilka nowych pozycji do bazy. Nie zamierzamy całkowicie rezygnować z tej kategorii, po prostu nie mamy aż tyle czasu na to by sprawdzać zmodyfikowane obrazy systemu, które powstają bardzo szybko i są łatwo dostępne na innych stronach internetowych. Otrzymaliśmy też kilka próśb od naszych użytkowników, w których prosili o dodanie obrazów, których nie ma w bazie, a uważamy, że warto by było, dlatego też nasz wolny czas i możliwości, przekładamy na dodawanie zweryfikowanej i stabilnej "zawartości" do bazy.

Z góry przepraszamy za powstałą komplikację, mamy nadzieję, że wkrótce powrócimy z tą kategorią na stronę, już wkrótce.

Pozdrawiamy,
Administracja
Zablokowany